środa, sierpnia 01, 2012

Latino SoloNauczona podstaw tańca towarzyskiego, w tym tańców latynoamerykańskich, postanowiłam poduczyć się w tych drugich - tym razem sama. Dlatego wybrałam się na OPEN z Latino Solo do Volodymyra.
Zajęcia typu OPEN polegają na tym, że występują w regularnie w planie i może na nie przychodzić kto chce i kiedy chce - bez zapisów. W przypadku kursu zapisujemy się na konkretną ilość zajęć w zadanym okresie i obowiązuje nas ten termin. Na OPEN-y możemy przyjść tylko raz lub wykupić sobie karnet i chodzić jak nam pasuje (według planu oczywiście). Wygodne, prawda?
Warto jednak przed pójściem na zajęcia sprawdzić, czy nie zostały one przypadkiem odwołane na planie. Tak jak przy kursach jesteśmy informowani o takich sytuacjach SMS-owo, tak na zajęciach typu OPEN już nie jest to możliwe (bo nikt nie jest na nie zapisany).
A same zajęcia? Za każdym razem tańczymy coś innego: różne style taneczne, różne kroki. Ostatnio na przykład była Rumba i, żeby lepiej nam się stawiało kroki, uczyliśmy się chodzić!
Bardzo mi się podobają takie zajęcia - przychodzisz jak masz ochotę, nigdy nie wiadomo, co będziemy ćwiczyć. Zawsze jest wesoło i pomimo, że przychodzą różne osoby, instruktorowi udaje się utrzymać swobodną atmosferę.
Takie zajęcia to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, jak i tych, którzy chcą się podszkolić w tańcach latynoamerykańskich. Są nawet osobno rozdzielone zajęcia z podziałem na poziom zaawansowania.


Wakacje wakacjami a szkoła nie zwalnia tempa! Pamiętacie jak pisałam, że cenię sobie w siedzibie przy Robotniczej szafki na monety, bez kolejek do Punktu Obsługi Klienta? Nareszcie wprowadzili to na Gajowickiej! W imieniu wszystkich spóźnialskich na zajęcia - dziękuję ;)

1 komentarz:

 1. Exact morning fitting up borrowing products usually are a sort of cash advance loans furnished for that 30 days interval for crisis predicaments.

  Many people don’t demand any evidence of situations’ crisis, neither of the 2 they want surety,
  credit rating none other stuff. You will package a vacation, a lot of valuable expenditures as well as insure your organization obligations – Similar moment fitting
  up personal loans will let you in a occasions. Now all of
  these financial products can be obtained on the web.


  Feel free to visit my site pożyczki pozabankowe

  OdpowiedzUsuń